מאלף כלבים בירושלים

גידול כלב הוא זכות גדולה, גם עקב השמחה הרבה שהחבר הכי טוב שלנו מביא לבית. הבעיה מתחילה כאשר התנהגות הכלב אינה כפי שהיינו רוצים שהיא תהיה. הוא עשוי להיות חמוד מאד, אך עדיין לעשות את צרכיו בתוך הבית או אפילו לגרום נזק לחפצים שונים. הוא עשוי להיות שקט כשאנחנו איתו, אך לפתח חרדת נטישה כשאנחנו יוצאים מהבית. וכן, ההתנהגות של הכלב יכולה להיות מצוינת, אלא שאנחנו רוצים גם ללמד אותו לעשות דברים שונים. וכלבים, כמה חבל, עדיין לא מדברים בשפתנו.

אם אתם (והכלב שלכם) מתגוררים בבירת ישראל, בוודאי תשמחו לדעת מהן האפשרויות של אילוף כלבים בירושלים. החדשות הטובות הן שתוכלו לבצע זאת עם מינימום מאמץ.

מאלפי כלבים בירושלים

רון מורד – מאלף בתל אביב
מאלפים

רון מורד – מאלף בתל אביב

אהלן! אני רון, מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים בעל ניסיון רב ומגוון בארץ ובחו"ל. עובד בגישה חיובית, הומאנית, שמוכיחה את עצמה

אלונה סלובודינוק – מאלפת כלבים בשפלה
מאלפים

אלונה סלובודינוק – מאלפת כלבים בשפלה

היי אני אלונה, מאלפת כלבים ומטפלת בבעיות התנהגות והג'ינג'י החתיך זה שמש ואנחנו מזמינים אותכם ואת כלבכם לעבור יחד איתי

פנסיון כלבים בצפון – כלבים ואנשים
מאלפים

פנסיון כלבים בצפון – כלבים ואנשים

כלבים ואנשים, עוסקים בקשר המיוחד שבין כלבים ואנשים. מציעים חינוך וטיפול בעזרת כלבים, פנסיון כלבים ביתי, פעילויות חווייתיות עם כלבים

החדשות הטובות: האילוף אפשרי גם בבית

יש אנשים שנרתעים מאילוף הכלב שלהם פשוט מכיוון שהם חוששים לקחת אותו לאילוף למשך מספר ימים מחוץ לבית, בסביבה זרה שלא מוכרת לו (בינינו, גם כמה ימים בבית שלנו ללא הכלב שאנו אוהבים, הם קשים ביותר). כיום, אפשר למנוע מצבים מהסוג הזה. ניתן להזמין מאלף כלבים עד פתח הבית, בפשטות ובנוחות, ולתת לו לעשות את ה"קסם" שלו בסביבה שהכלב מכיר. כל התהליך יהפוך לנעים הרבה יותר עבור הכלב בתנאים האלה, כשהיתרון המרכזי הוא עלייה באחוזי ההצלחה של התהליך.

מאלפי כלבים מקצועיים בירושלים יוכלו לבצע אילוף מכל סוג ולכל מטרה, תוך התאמה לא רק לרצונות של הבעלים – אלא גם לגזע הכלב, גילו ואופיו. מאלף מקצועי יצליח ללמד גם את הכלב הזקן ביותר "טריקים" חדשים, או לאלף בצורה מהירה גם את כלב שהתנהגותו היא בעייתית ביותר.

מחפשים מאלף כלבים בירושלים שייקח על עצמו את המשימה ויבצע אותה ללא דופי? אתם מוזמנים ליצור קשר באופן ישיר עם מאלפים מהאזור דרך דף זה.